* Champion Polski * Młodzieżowy Champion Polski * Młodzieżowy Zwycięzca Klubu, Klubowy Zwycięzca Rasy i Najlepszy Junior ŁÓDŹ'2001 * Młodzieżowy Zwycięzca Europy Środkowej i Wschodniej POZNAŃ'2001 * Młodzieżowy Zwycięzca Polski * Zwycięzca Polski * multimedalista...BOB, BOG, BIS Ras Polskich * Certyfikat Użytkowości *

REPRODUKTOR

GROM Gończa Fantazja

GALERIA
Kliknij w miniaturkę, aby powiększyć:Dopiero w wieku 6 lat postanowiliśmy zrobić uprawnienia reproduktora.
W tym celu GROM był wystawiany trzy razy i oceniany przez sędziów: M.Vaclavik, S. Abłamowicz, M.Zasada - zawsze z ocena doskonałą (1xCWC): "...mocny samczy pies, o dobrej wysokości, dobrej głowie, mocnej szyi, dobrej górnej i dolnej linii, głębokiej klatce piersiowej, dobrym ruchu, temperamencie i kondycji..."
GROM - ... to imię stworzone dla niego, nawet jeśli na początku wydawało się że nie pasuje do takiego słodkiego, małego psiaka.
Wszędzie go pełno, na farbowanym tropie bezbłędny i bardzo szybki, dzika wytropi zanim zdążymy obejrzeć się za siebie.
Uwielbia spacery i wycieczki, mógłby biegać bez końca. A w domu?
A w domu jak kot, albo raczej wiewiór z „Epoki lodowcowej”, któremu trudno
czegokolwiek odmówić. Uwielbia gości, szczególnie takich, którzy nieopatrznie okazali mu swoją słabość, karmiąc pod stołem. Wyrozumiały w stosunku do dzieci, pozwala im na wszystko, oddaje im nawet ulubione zabawki, uwielbia się z nimi bawić.
Zdyscyplinowany gdy trzeba, lub gdy się opłaca. A tak naprawdę jest on
po prostu prawdziwym gończakiem, samodzielnym, odważnym, czasami niesfornym i do tego najbardziej kochanym psem pod słońcem.
(Małgorzata Wimmer)